top of page
SĀKUMS

BALMA MĒBELES

PLUS

BIZNESĀ MOBILITĀTE IR LIELS PLUSS.

Mūsdienu pasaulē vienīgā pastāvīgā lieta ir pārmaiņas. Līdz ar to arī Jūsu uzņēmumam jābūt spējīgam reaģēt uz jebkādām dinamiskām izmaiņām. Tādēļ, izstrādājot “Balma PLUS” mēbeļu sistēmu, mūsu prioritāte bija pielāgošanās spēja. Šī sistēma ir gan elastīga, gan papildināma – to var samontēt un pārveidot dažādos veidos atbilstoši Jūsu vajadzībām un dienas norisēm. Pateicoties šīm īpašībām, tiks apmierinātas dažādākās darbinieku vēlmes. Mēs uzskatām, ka lielākā uzņēmuma vērtība ir tā darbinieki. Tādēļ mēs esam radījuši sistēmu, ko var pastāvīgi pielāgot, ņemot vērā cilvēku individuālos paradumus, spējas un prasmes. Tādā veidā sistēma ietekmē gan efektivitāti, gan produktivitāti, nodrošinot ērtu lietošanu un pozitīvu attieksmi.

MIXT

AICINĀJUMS KOPĀ VEIDOT SAVU VIDI….

Agrāk nebijusi brīvība un precizitāte savas personiskās sapņu vides veidošanā. Oriģināla iespēja individualizēt līdzīgas funkcionalitātes telpas, piešķirot tām personību, raksturu, stilu un atmosfēru. Tā ir mūsdienīgu mēbeļu kolekcija ar atturīgām, bet izteiktām līnijām. To raksturo plašs izmēru un apdares materiālu klāsts. Visi izmantotie materiāli, tekstūras un krāsas savstarpēji harmonizē, neatkarīgi no to kombinācijām (labāko efektu var panākt nevis ar vienādām krāsām, bet krāsām, kas viena otru papildina). Tik daudz kombinācijas sniedz neierobežotas eksperimentēšanas ar kompozīcijām iespējas.

N4

VIENKĀRŠI UN FUNKCIONĀLI

 N4 ir vienvietīgu un dubultu galdu sistēma, kas ļauj radīt funkcionālus un vienkāršus risinājumus biroja telpu sakārtošanai. N4 sistēma ņem vērā mūsdienu estētiku, to raksturo formas vienkāršība un vieglums. Galda kājas ļauj izveidot vairāku cilvēku darbavietu komplektus. Pateicoties slīdošajām galda virsmām un ērtām slīpām malām, kas atvieglo piekļuvi kabeļu kanāliem, šie galdi ir ļoti praktiski un ērti.

IZVĒLIES BALMA

saņem projektu pa brīvu

bottom of page