top of page

PRINTFUL LATVIA

SIA “Labs Dizains” veica “Printful Latvia” AS jaunā biroja pirmā stāva recepcijas dizaina izstrādi un realizāciju, nodrošinot pilna apjoma pakalpojumus, ieskaitot projekta izstrādi, būvniecības darbu norisi, apdares materiālu,  mēbeļu, gaismekļu, santehnikas un citu interjera priekšmetu piegādi. Projekta realizācija noritēja bez aizķeršanās, iekļaujoties atrunātajos termiņos. Ar rezultātu esam apmierināti, telpas ir ne tikai dizainiski pievilcīgas, bet arī mūsdienīgas un funkcionāli praktiskas.

DRAUGIEM GROUP

SIA “Labs Dizains” ilggadējas un veiksmīgas sadarbības laikā, vairāku projektu ietvaros, sevi ir pierādījis kā uz uzticamu sadarbības partneri, gan izstrādājot un realizējot interjera dizaina projektus, gan veicot mēbeļu piegādes. Visi projekti noslēgti pilnā apjomā, noteiktos termiņos. Piegādātās mēbeles atbilst mūsu prasībām, ir labas kvalitātes un lieliski kalpo vairāku gadu garumā. Uzņēmuma komanda ir atsaucīga un ieteiks labākos risinājumus.
Ņemot vērā iepriekš minēto, iesakām SIA “LABS Dizains” kā profesionālu, uz klientu orientētu un
ar augstu atbildības sajūtu apvelītu sadarbības partneri.

DSV LATVIA

SIA "Labs Dizains" nodrošināja SIA "DSV Latvia" biroja telpu dizaina izstrādi un mēbeļu piegādi.
Sadarbības ietvaros tika izstradāts dizains un piegādātas mēbeles SIA "DSV Latvia" biroja recepcijai, biroja telpām, palīgtelpām, kă arī ēdnīcai. Tika piegādātas mēbeles no SIA "Labs Dizains" standarta mēbeļu piedāvājuma, kā arī mēbeles, kas tika ražotas pēc individuāliem rasējumiem. Projekta izstrāde un realizācija, noritēja veiksmīgi, bez aizķeršanās. Esam apmierināti ar SIA "Labs Dizains" servisu projekta izstrādes laikā, realizācijas laikā kā arī servisu pēc projekta realizācijas. 
SIA "DSV Latvia" rekomendē sadarbībai SIA "Labs Dizains", kā profesionālu partneri, kam piemĩt augsta atbildības sajūta.

bottom of page