top of page
SĀKUMS
Skapis DOCA moderns
Virtuve DOCA
Garderobe DOCA
Virtuve DOCA
Garderobe DOCA
Virtuve DOCA
Garderobe DOCA
Virtuve DOCA
Virtuve DOCA
Skapis DOCA
Virtuve DOCA
Virtuve DOCA
Ekskluzívas virtuves DOCA

PAR DOCA

Virtuves un skapji DOCA, uzņēmums, kas tika dibināts 1980. gadā Spānijas pilsētā Vinarosā (Vinaròs) (Kastelo province), ātri kļuva par nozīmīgu virtuves mēbeļu un skapju prečzīmi tiem, kas savam mājoklim meklē vidējās-augstākās kategorijas produktus. Muebles de cocina DOCA izstrādājumi, kas apvieno industriālu ražošanu un augstākās klases galdnieku veiktu apdari, savaldzina potenciālos klientus, kas meklē unikālas un pielāgojamas mēbeles.

Riekstkoks, kastaņkoks, ozols, dižskābardis un melnkoks tiek kombinēti ar tādiem materiāliem kā tērauds, alumīnijs, lamināts, augstas izturības lamināts, stikls, laka vai akrils, lai radītu pārsteidzošas tekstūras, krāsas un apdares.

Muebles de cocina DOCA apvieno ļoti dažādus materiālus, lai radītu unikālas telpas, kurās valda ergonomika, līdzsvars un precizitāte. Telpas, kas iztur laika pārbaudi un liek pat visprasīgākajiem klientiem tās iemīlēt, zinot, ka viņi ir pieņēmuši pareizo lēmumu.

Šajā jaunajā līnijā ir izmantoti tikai labākie materiāli, lai radītu kvalitatīvas mēbeles, kur ir padomāts par katru mazāko detaļu, tā kā šis ir darba auglis, ko ir iedvesmojusi cieņa pret apkārtējo vidi.

Muebles de cocina DOCA ir vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredze, kas pati par sevi ir garantija, kas liecina par uzņēmuma apņemšanos pret klientiem un ražotajām mēbelēm. Mūsu mērķis ir vienmēr īstenot klientu vēlmes. Tam pierādījums ir tas, kā mēs esam izauguši starptautiski. Šobrīd mēs pārdodam savus produktus vairākos kontinentos un valstīs, piemēram, Francijā, Beļģijā, Nīderlandē, Šveicē, Lielbritānijā, Dienvidāfrikā, Krievijā Meksikā un Amerikas Savienotajās Valstīs. 

bottom of page